به نام خداوند مهرآفرين

به وبسايت ما خوش آمديد

مشاهده مطالب

 

 

عکس نوشته ها

پاشازاده: از مجیدی حمایت می کنم/دوای درد استقلال فقط آرامش است

 استقلال ایرانم دات آی آر  مصاحبه

🔹معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: از فرهاد مجیدی برای شروع کارش در فصل جدید حمایت خواهم کرد.

🔹معتقدم استقلال بازی خوبی برابر تیم سرشناس و متمول الهلال ارائه داد و اگر بدشانسی ما و درخشش دروازه بان عربستانی نبود چه بسا نتیجه عوض می شد. 

🔹امروز به عنوان یک استقلالی و برای حمایت از فرهاد مجیدی همبازی و دوست قدیمی ام قطعا با او نشستی را برگزار خواهم کرد.

صحبت‌های سرپرست استقلال در مورد حواشی دبی توسط افرادی معلوم‌الحال متوهم

 استقلال ایرانم دات آی آر  مصاحبه

رسانه خبری

⫷استقلال ایرانم ⫸​

بهرام امیری، سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعات ایجاد شده پیرامون هزینه های اردوی استقلال در کشور امارات، به سایت رسمی این باشگاه، گفت: بر اساس منابع درآمدی از محل ترانسفر مهدی قایدی، در زمان حضور در کشور امارات با حضور آقایان مظلومی و قیم، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار را از نماینده ای که وظیفه دریافت پول را داشت، دریافت نمودیم.

وی ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقد شده با باشگاه الوصل که از قبل تنظیم شده بود و با توجه به میزبانی باشگاه استقلال، پرداخت هزینه‌های اجازه زمین مسابقه، اجاره زمین تمرینی، ترانسپورت دو تیم استقلال و الهلال به مدت ۴ روز به عدد ۱۱۰ هزار دلار توافق گردیده بود.

بهرام امیری در ادامه تصریح کرد: همچنین کاروان استقلال در این سفر شامل ۴۹ نفر بود که به دلیل پاندمی کرونا و قوانین AFC برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شده بود. همچنین یک اتاق برای ماساژ و یک اتاق برای انبار وسایل تدارکات اردوی استقلال در نظر گرفته شد. همچنین هزینه های صبحانه، نهار، شام و خشکشویی البسه بازیکنان در هتل ۵ ستاره، به میزان ۸۰ هزار دلار مورد توافق قرار گرفته و قراردادی در این باره تنظیم و امضا شده بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در بخش بعدی صحبت های خود گفت: همچنین عدد ۲۰ هزار دلار بابت هزینه اسکان و ترانسپورت تیم داوری، مسئولین AFC و تیم پزشکی نیز به صورت جداگانه بعد از عقد قرارداد، پرداخت شد. 

امیری در ادامه با اشاره به طولانی تر شدن اردوی استقلال از پیش بینی اولیه به مدت ۵ روز، گفت: قرارداد اولیه ما به مدت ۴ شب بود اما به دلیل طولانی تر شدن اردو، قرارداد متممی با باشگاه الوصل برای ترانسپورت استقلال و اجاره زمین تمرین و همچنین تست کرونا الزامی تمامی مسئولین برگزاری مسابقه که تعداد آنها ۱۶۰ نفر بود و باید ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه انجام می شد، منعقد گردید که ۱۹۵۰۰ دلار مبلغ آن بود. همچنین بر اساس قوانین کشور امارات ۵ درصد مالیات به این ارقام باید اضافه شود که در نهایت هزینه های باشگاه استقلال تقریبا ۲۴۰ هزار دلار شد. 

سرپرست استقلال در بخش بعدی صحبت های خود گفت: هتل باشگاه الهلال عربستان با توجه به تصمیمی که اتخاذ شد بر عهده این باشگاه بود و همچنین به دلیل ورود این تیم ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه به دبی و تست کرونا فرودگاهی که انجام شد، برای تست کرونای این تیم هزینه ای پرداخت نکردیم.

بهرام امیری درباره استفاده از درآمدهای استقلال نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: برای استفاده از درآمد بلاک شده نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا، یک تفاهم نامه با باشگاه الوصل امضا کردیم و درخواست کردیم هزینه های استقلال از منابع بلاک شده درخواست شود که این موضوع زمان برد اما در نهایت انجام شد.

سرپرست استقلال در ادامه گفت: هم چنین مبلغ ۱۰ هزار دلار برای پول توجیبی کاروان استقلال در نظر گرفته شد که این عدد میان ۴۹ نفر تقسیم شد. مبلغ پيش پرداخت را نیز به آقای پین بابت قرارداد ايشان پرداخت کردیم و همچنین یک مرحله نیز به پیشنهاد دکتر آبادی تست کرونا انجام گرفت که در نهایت کرونای دو نفر مثبت شد. در نهایت مبلغ ۱۲۰ هزار دلار به باشگاه استقلال در شهر تهران تحویل داده شد و همچنین مقرر گردید تا پس از واریز هزینه های باشگاه از سوی AFC، عدد ۶۴ هزار دلار که نزد باشگاه الوصل، هتل ماریوت محل اقامت تیم و هتل محل اقامت تیم داوران به عنوان ودیعه گذاشته شد، به باشگاه استقلال بازگردانده شود.

باشگاه استقلال اعلام می‌کند به دلیل اصرار یک سایت خاص به انتشار اخبار دروغ و کذب به جهت تشویش اذهان عمومی که در هفته های اخیر نیز بارها تکرار شده است، از طریق واحد حقوقی در مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

مصاحبه پاشازاده و برهانی و اخبار لیگ قهرمانان

 استقلال ایرانم دات آی آر  اخبار روز باشگاه استقلال  مصاحبه

🔹 آرش برهانی: استقلال چشم و چراغ فوتبال آسیا است/ هیچ وقت #استقلال را این اندازه نگران کننده ندیده بودم/ برای بردن الهلال نیاز به یک معجزه داریم/ امیدوارم تیم بتواند با غیرت ایرانی و تلاش کادر فنی به سلامت از الهلال عبور کند

#استقلال_ایرانم.

🔵پاشازاده: فرزند #استقلال هستم و نیتم در معاونت باشگاه خیر است/ امیدوارم از این چالش سربلند خارج شوم

🔸من فرزند استقلال هستم و نیازی نیست بگویم اینجا چه چیزی بوده و چه کار باید کرد،نیت من برای حضور در این پست خیر است و امیدوارم بتوانم به استقلال کمک کنم.

🔸با همه قوا به مصاف الهلال می‌رویم، بازیکنان تلاش خود را خواهند کرد تا بتوانیم از این بازی سربلند خارج شویم.

#استقلال_ایرانم

آمار عالی گومیس در لیگ قهرمانان آسیا

🔸نشریه «الریاضیه» عربستان به بررسی آمار گومیس مهاجم فرانسوی الهلال در لیگ قهرمانان آسیا در 3 سال گذشته پرداخت.

🔸ستاره فرانسوی ملقب به «شیر» آماری عالی در آسیا به همراه الهلال داشته است.

🔸او در اولین سال حضورش به همراه الهلال در آسیا در سال 2019 موفق شد با گلزنی هایش این تیم را قهرمان آسیا کند.

#استقلال_ایرانم 

✅نشریه سعودی: مجیدی تنها یک انتخاب دارد

🔸نشریه «الریاضیه» عربستان به ابتلای علیرضا رضایی دروازه بان دوم #استقلال به کرونا واکنش نشان داد. این نشریه سعودی نوشت: دست فرهاد مجیدی با ابتلای علیرضا رضایی دروازه بان استقلال در دبی تنگ شده است. ابتلای این گلر باعث شده تا تنها گزینه مجیدی برای بازی با الهلال حسین حسینی باشد.

#استقلال_ایرانم

پاشازاده معاون ورزشی #استقلال

🔹 ندود ،کان و لئوناردو در پست معاون ورزشی نقش مهمی دارند/ بازی استقلال و الهلال برای هر دو تیم سخت است

🔸پاول ندود در یوونتوس، اولیور کان در بایرن مونیخ و لئوناردو در پاری سن ژرمن همه در پست معاون ورزشی باشگاه های خود نقشی تعیین کننده دارند.

🔸در ایران هم این پست باید به خوبی جا بیفتد. هدف من این است که کارها خوب پیش برود. قطعا اگر هماهنگی خوبی به وجود بیاید باشگاه و تیم روی نوار موفقیت گام بر خواهند داشت.

🔸خیلی خوشحالم که در این شرایط می توانم به استقلال خدمت کنم. استقلال خانه من است و از اینکه بتوانم به هر شکلی به تیمی که در آن بزرگ شده ام خدمت کنم خوشحال می شوم.

کد خبر: 1045 کلمات کلیدی مهدی پاشازاده، برهانی

حرفای مزخرف و خنده‌دار در روزهای آخر خود در باشگاه و حمله به عضو سابق هیئت مدیره استقلال:

 استقلال ایرانم دات آی آر  از اون حرفاست مصاحبه

حرفای مزخرف و خنده‌دار در روزهای آخر خود در باشگاه و حمله  به عضو سابق هیئت مدیره استقلال:

فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال:

🔹به قول رهبری «کار سالم کردن تاوان دارد»؛ ما هم به خاطر اقدامات مثبت‌مان در استقلال داریم تاوان می‌دهیم.

اختلاف بین فرهاد مجیدی و مدیریت، نتیجه مثبت دارد و دیدید که مجیدی از مددی تعریف کرد/ الان پرسپولیس در بحران است یا استقلال که همه چیز سرجای خودش است؟!

خدا رو شکر گابریله پین آمد و کادر فنی تکمیل شد. تیم در یکی از بهترین‌ هتل‌های دبی مستقر شده است. تمرین گروهی استقلال ساعت 20 امشب انجام خواهد شد.

هر بازیکنی دلخواه کادر فنی بود توانستیم جذب کنیم./ فکر می‌کنم جذب شیمبا امکان‌پذیر نباشد؛ علیرغم انجام توافقات، فولاد مبلغ را بالا برد./ جذب یک بازیکن خارجی دیگر هم منتفی شده ولی در تلاش هستیم یک بازیکن خارجی جذب کنیم.

 برکناری مددی را به شدت تکذیب می‌کنم/ بعضی از مدیران قبلی برای رسیدن به مدیریت استقلال، جلسات سیاه شبانه برگزار می‌کنند و استوری می‌گذارند

🔹مقایسه‌ای می‌کنم تا هواداران بدانند مدیرعامل تیم‌شان کیست؛ فتح‌الله‌زاده بدون سابقه مدیریتی و صرفا با یک نسبت فامیلی، مدیرعامل استقلال شد ولی مددی با 18 سال سابقه مدیریتی و دکترای اقتصاد به استقلال آمده است

🔹افرادی که مقابل باشگاه تجمع می‌کنند از طرف همان‌هایی هستند که منافع‌شان در استقلال قطع شده

عده‌ای مزدور شماره مدیران استقلال را پخش کردند؛ به ما فحاشی می‌کنند و عکس «قمه و چاقو» برایمان می‌فرستند اما بدانند من بچه جنوب شهرم

🔹از پلیس امنیت و فتا می‌خواهم به این موضوع ورود کنند.

حمله فریادشیران به عضو سابق هیئت مدیره استقلال: 

آقای عبدیان! اگر می‌خواهی دیده شوی، شبکه خبر هماهنگ کنم درمورد کارخانه پلاستیک فروشی‌ات صحبت کنی./ چرا به دروغ می‌گویی قرارداد نادری 3 ساله است؟ شما 2.5 میلیارد هزینه کردی و صدها میلیارد استفاده شهرت بردی از استقلال./ محمد نادری دوست داشت در استقلال بماند اما او را فراری دادند.

🔹افرادی که مقابل باشگاه تجمع می‌کنند از طرف همان‌هایی هستند که منافع‌شان در استقلال قطع شده

فریادشیران خبر داد: پول ترنسفر مهدی قایدی هنوز به حساب استقلال واریز نشده ولی در یکی دو روز آینده انتقال پول انجام خواهد شد

- رشید مظاهری با احساسات و عواطف هواداران استقلال بازی کرد و به دنبال منافع مالی خود بود

- فعالیت باشگاه زیر نظر مددی ادامه پیدا خواهد کرد و اگر جواب تست مددی منفی شود به اردوی استقلال در امارات ملحق خواهد شد!

- لوسیانو پریرا تنها بازیکنی از فهرست مجیدی بود که با او قرارداد امضا نشد!

جستجو

تبليغات

[-تبلیغات شما در رسانه خبری استقلال ایرانم -]

ثبت نام

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

طبقه بندی موضوعی

جدیدترین خبرها

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


تصاوير برگزيده

بایگانی

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس http://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

بازیهاونتایج آنلاین فوتبال

پيوندها

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
logo-samandehi