استقلال ایرانم

به نام خداوند مهرآفرين

به وبسايت استقلال ایرانم دات آی آر خوش آمديد

مشاهده مطالب
سایت خبری استقلال

 

رسانه خبری استقلال

 

اخبار سایت

جباری: هیات مدیره گول حرف های علی نژاد را نخورند

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

جباری: هیات مدیره گول حرف های علی نژاد را نخورند
استقلال ایرانم /

پیشکسوت استقلال در واکنش به سخنان امروز علی نژاد بابت استقلال گفت: آقای علی نژاد شما کی می خواهی دست از سر استقلال بردارید؟ دخالت هم حدی دارد. این وزارت ورزش پدر استقلال را در آورده است. بس کنید دیگر از این همه دخالت،اجازه دید استقلال نفس بکشد.


معاون مداخله گر وزارت نابودگر

🔹وی در ادامه افزود: از هیئت مدیره استقلال می خواهم گول حرف های این علی نژاد را نخورند و سر مواضع خود بایستند.

🔹پیشکسوت با سابقه استقلال گفت: اعضای هئیت مدیره استقلال به هیچ وجه برنگردند مگر این که بتوانند حرف خود را به کرسی بنشانند. چرا وزارت ورزش باید در تصمیمات هئیت مدیره هم دخالت کند؟ حتما حضور مددی در استقلال برای آقایان در وزارت ورزش منفعتی دارد.

کد خبر: 627 برچسب ها علی جباری

جواب فتح الله زاده به ادعای جهرمی/ مدیرعامل پرسپولیس مستقیماً به ریاست جمهوری می‌رفت

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

جواب فتح الله زاده به ادعای جهرمی/ مدیرعامل پرسپولیس مستقیماً به ریاست جمهوری می‌رفت
استقلال ایرانم /

مدیرعامل سابق استقلال در مصاحبه اش

به ادعای آذری جهرمی پاسخ داد.

 مدیرعامل پرسپولیس مستقیماً به ریاست جمهوری می‌رفت

استقلال ایرانم - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جدیدترین اظهارنظرش به کری خوانی‌هایش ادامه داد و گفت: رئیس جمهور قبلی یعنی محمود احمدی‌نژاد از استقلال حمایت می‌کرده اما باز هم استقلال موفق به کسب جام نمی‌شده است.

وزیر ارتباطات که از علاقه‌مندان پرسپولیس است دقیقا مصداق عینی نیاورد که محمود احمدی نژاد چگونه و یا در چه مواردی از استقلال حمایت کرده است.

در حال حاضر هواداران استقلال یا بخشی از آنها می‌گویند این دولت از پرسپولیس حمایت می‌کند و برای ادعای خود به همین حرف‌های آذری جهرمی استناد می‌کنند اما در دوره محمود احمدی نژاد مصداق این چنینی وجود ندارد

احمدی نژاد یک بار در یکی از مسابقات آسیایی استقلال به ورزشگاه آزادی رفت که بعد از آن بازی به شدت مورد حمایت هواداران استقلال قرار گرفت و در مصاحبه‌ای گفت چون بازی یک بازی ملی محسوب می‌شده به ورزشگاه آزادی رفته و در میان استقلالی‌ها بازی را تماشا کرده است. 

علی فتح الله زاده در مورد شائبه حمایت احمدی نژاد از استقلال که آذری‌ جهرمی آن را مطرح کرده بود در گفتگو با خبرورزشی گفت: باید بگویم آقای احمدی‌نژاد هر قدر از استقلال حمایت می‌کرد از پرسپولیس هم حمایت می‌کرد و حتی به جرأت می‌توانم بگویم حمایت ایشان از پرسپولیس بیشتر هم بود چون آن زمان آقای کاشانی در شورای شهر شهر بودند و ارتباط نزدیکی با نهاد ریاست جمهوری داشتند.

وی در ادامه گفت: من به جرأت می‌گویم حداقل در زمان مدیریت خودم آقای احمدی نژاد حتی یک ریال به استقلال کمک نکرد. در حال حاضر آقایان از طریق مخابرات برای پرسپولیس اسپانسر جذب می‌کنند اما زمان ما از این مسائل نبود و آقای احمدی‌نژاد حمایت چندانی از استقلال نمی‌کرد. آقای کاشانی که مدیرعامل پرسپولیس بودند، کارت پرچم داشتند و مستقیماً به نهاد ریاست جمهوری می‌رفتند. اگر من ۵ بار با آقای احمدی‌نژاد ملاقات کردم قطعاً آقای کاشانی ۱۰ بار ملاقات کرد.

فتح الله زاده در واکنش به این سئوال که قبول دارید احمدی‌نژاد استقلالی بود گفت: بله، ایشان استقلالی بود و این مسئله را به من گفته بود اما هر وقت ما می‌باختیم مواخذه‌مان کرد و یا خلاصه یک اخمی به ما می کرد. (با خنده)

کد خبر: 626 برچسب ها فتح الله زاده

هواداران نباید بخاطر یک دلال به اسطوره تیمشان توهین کنند

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

هواداران نباید بخاطر یک دلال به اسطوره تیمشان توهین کنند
استقلال ایرانم /

مرتضی فنونی زاده در حمایت از برادرش مهدی،یحیی گل محمدی را تهدید کرد که درباره خانواده اش  صحبت نکند وگرنه جور دیگری با او رفتار خواهد کرد

و اینک مهدی فنونی زاده صحبتهایی را انجام داده است که خلاصه ای از صحبت‌های مهدی فنونی زاده ذز زیر می‌خوانید 

برادران فنونی زاده /رسانه خبری استقلال

مهدی فنونی زاده پیشکسوت استقلال : برادرم سال ها برای پرسپولیس زحمت کشید و اکنون هواداران این تیم بخاطر یک سرمربی دلال به اسطوره تیمشان توهین میکنند که اصلا قابل قبول نیست.

بیشتر بخوانید صحبت‌های مرتضی فنونی زاده 

هواداران نباید زحمتهای مرتضی را که برای پرسپولیس کشیده را فراموش کنند و چون بحیی گل محمدی را که با بهترین بازیکنان ایران فقط با تاکتیک سانتر از جناحین و  اختلاف یک گل  و با ناداوری از حریف میبرد   به مرتضی فحاشی کنند

کد خبر: 589 برچسب ها مهدی فنونی زاده

کاپیتان صنعت نفت :چطور می‌شود داور صحنه خطا روی مهدی قائدی را پنالتی نگیرد، بعد بگوید می‌خواستم بگیرم ولی..

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

کاپیتان صنعت نفت :چطور می‌شود داور صحنه خطا روی مهدی قائدی را پنالتی نگیرد، بعد بگوید می‌خواستم بگیرم ولی..
استقلال ایرانم /

کاپیتان اخراجی صنعت نفت در گفتگو با خبر ورزشی:

🔸 داور عمداً پنالتی روی قایدی را نگرفت!/ داور خودش گفت نمیدانم چرا پنالتي نگرفتم 

مدافع صنعت نفت /رسانه استقلال

🔸حسین بغلانی کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان گفت: حتی فرهاد مجیدی هم از تصمیم داور  تعجب می‌کرد که چرا داور بازی را متوقف کرده است.

رسانه  استقلال ایرانم - دیدار تیم‌های صنعت نفت و استقلال تهران در چارچوب بازی معوقه هفته بیستم لیگ برتر در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم تهرانی تمام شد که شاگردان سیروس پورموسوی از دقیقه ۵۰ با اخراج کاپیتان این تیم که در دقیقه ۱۰ وارد میدان شده بود، ۱۰ نفره بازی را ادامه دادند. حسین بغلانی در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره اخراجش از زمین بازی و حواشی این دیدار حرف زد.

 

🔰چه شد که بازی مقابل استقلال را باختید؟

 

🔸 متاسفانه بدشانسی آوردیم! کلاً در این دیدار خیلی خوب ظاهر شدیم. تک تک بچه‌های تیم از ابتدا تا آخرین دقیقه بازی با تمام توان درون زمین تلاش کردند و فکر می‌کنم مصاف با استقلال بهترین مسابقه صنعت نفت در این فصل بود.

 

🔰ظاهراً آماده ورود به میدان نبودی که جانشین اهل شاخه شدی؟

 

🔸 بله! من روی سکوها نشسته بودم که کادرفنی مرا صدا زدند و بدون اینکه خودم را گرم کنم وارد میدان شدم. علاوه بر آن در دیدارهای گذشته هم اغلب به صورت تعویضی به میدان می‌رفتم و خیلی در شرایط مسابقه نبودم. کسانی که فوتبال بازی می‌کنند متوجه منظورم می‌شوند. با این همه تمام تلاشم را کردم تا با قدرت در خدمت صنعت نفت باشم.

 

🔰در صحنه خطایی که روی قایدی کردی مستحق اخراج بودی؟

 

🔸 اولاً باید این را بگویم که اصلاً خطا اخراج نداشت. داور هم ابتدا کارت زرد نشان داد. اصلا می‌توانست آوانتاژ بدهد تا بازی ادامه پیدا کند.

 

🔰چطور؟

 

🔸 مهدی قائدی نزدیک خط بود و اصلاً به سمت دروازه نمی‌رفت و اگر من هم او را نمی‌انداختم با دروازه‌بان تک به تک نمی‌شد. چون دو، سه بازیکن کنار من بودند که یکی از آنها می‌توانست زودتر از قائدی جلویش برود ولی داور خطا گرفت. من در آن صحنه صورت فرهاد مجیدی را لب خط می‌دیدم...

 کاپیتان صنعت نفت /رسانه خبری استقلال

🔰...که اعتراض می‌کرد؟

 

🔸 نه مجیدی می‌خندید البته خنده اش از روی کارهای داور بود چون تصمیم داور خنده دار بود. او می‌توانست آوانتاژ بدهد تا استقلال در موقعیت گلزنی قرار بگیرد. در کل همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت ولی نمی‌دانم چرا داور یک مرتبه آن تصمیم عجیب و غریب را گرفت و اخراجم کرد. کلا بازی برای دقایقی متوقف شده بود. به هر حال یک روزهایی در فوتبال اینچنین می‌شود. ولی ما در این مصاف حداقل مستحق مساوی بودیم. حتی می‌توانستیم برنده هم باشیم.

 

🔰بیشتر در این باره توضیح می‌دهی؟

 

🔸 بله ما در زمانی که 10 نفره بودیم یکی دو فرصت نزدیک گل هم داشتیم که حسینی آنها را گرفت. شاید می‌توانستیم برنده باشیم. از طرفی فرزین (گروسیان - دروازه بان صنعت نفت) یک شب فوق العاده را داشت و چند بار دروازه را نجات داد. برای همین بهترین بازیکن زمین انتخاب شد در حالیکه ما بازنده بودیم. به هر حال فوتبال همین است. من فقط دلم برای اهالی آبادان می‌سوزد.

 

🔰داوری بازی چطور بود؟

 

🔸 واقعاً یکی از ضعیف ترین و شاید ضعیف ترین قضاوت در همه مسابقات این فصل را دیدیم. چطور می‌شود داور صحنه خطا روی مهدی قائدی را پنالتی نگیرد، بعد بگوید می‌خواستم بگیرم ولی نمی‌دانم چه شد که نگرفتم،

اصلاً خود این حرف خنده دار است! 

🔰پاس به عقب محمد طیبی تا حدی آرام نبود؟

 

🔸 بالاخره پیش می‌آید. محمد هم ۹۰ و خرده ای دقیقه دویده بود و خسته بود. با این همه سرش را زد ولی خب باید آن اتفاقات می‌افتاد. شاید صلاحی در این شکست بوده است.

 

🔰خیلی‌ها نگران بودند مبادا در حین برگزاری بازی برق برود. وضعیت قطعی برق در آبادان چطور است؟

 

🔸 شکر خدا اگر چشم نزنیم در این مدت در آبادان قطعی برق نداشتیم. امیدوارم از این به بعد هم نداشته باشیم.

 

🔰پس از بازی اوضاع تیمتان در رختکن چطور بود؟

 

🔸 خیلی بد! اصلاً کسی حوصله حرف زدن با دیگری را نداشت. همه ناراحت بودند چون واقعاً نزدیک ۱۰۰ دقیقه بازی فوق العاده ای انجام داده بودیم 

کد خبر: 574 برچسب ها کاپیتان صنعت نفت

مرتضی فنونی زاده :دفعه آخرت باشد رامع به مهدی حرف میزنی/بهترین بازیکنان ایران را داری

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

مرتضی فنونی زاده :دفعه آخرت باشد رامع به مهدی حرف میزنی/بهترین بازیکنان ایران را داری
استقلال ایرانم /

مرتضی فنونی زاده ؛ حق نداری درباره خانواده‌ام حرف بزنی/ تکرار شود جور دیگری با تو برخورد میکنم 

دفعه آخرت باشد و باید بدانی راجع به چه کسی صحبت میکنی

<< توضیحات بیشتر در ادامه >>

کد خبر: 573 برچسب ها مرتضی فنونی زاده

مهدی فنونی زاده : مددی آنقدر که از فریادشیران حمایت کرد از مجیدی نکرد/شکلیت مخمد نوری از فریاد شیران

 خبرورزشی  مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

مهدی فنونی زاده : مددی آنقدر که از فریادشیران حمایت کرد از مجیدی نکرد/شکلیت مخمد نوری از فریاد شیران
استقلال ایرانم /

🔵فنونی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال: مددی آنقدر که از فریادشیران حمایت کرد از مجیدی نکرد/ یک روز بعد از جدایی فکری بازیکن وارد لیست کردند

🔹کل هیأت مدیره استقلال می‌گویند فریادشیران باید از آکادمی جدا شود اما مدیرعامل از آن حمایت می‌کند، به نظر شما دلیل این حمایت‌ها چیست؟

🔹کار به جایی رسیده که فریادشیران علیه پیشکسوتان موضع گرفته و مصاحبه می‌کند؟ او پیراهن نفت تهران را آتش زد در حالی که از شرکت نفت حقوق می‌گرفت. حالا او مدعی فوتبال پاک شده و پیشکسوتان استقلال سهم‌خواه شده‌اند؟ 

🔹کسی که با حمایت مددی رئیس آکادمی استقلال شد، یک روز بعد از برکناری محمود فکری دروازه‌بانی به نام بیات را بلافاصله به تیم بزرگسالان استقلال اضافه کرد. مگر می‌شود در فاصله چند روز تا حضور فرهاد مجیدی مدیرعامل و مدیر آکادمی چنین کاری انجام بدهند؟

🔹افرادی که ادعای پاکی می‌کنند بدانند من اگر حرف بزنم سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. 

🔹اسم آرش برهانی را نیز خراب کرده‌اند و در حالی که او تیمش را قهرمان کرده حرف‌هایی زدند که ناراحت شده است./

Esteghlaliranam.ir@ 

رسانه خبری استقلال ایرانم

استوری محمد نوری

🔹 شکایت محمد نوری، پیشکسوت استقلال، از ناصر فریادشیران: تهمت زدی باید جواب بدهی.

 

کد خبر: 555 برچسب ها محمد نوری مهدی فنونی زاده

جدول ليگ برتر

بازیهاونتایج فوتبال

میهن ویدئو

آخرين مطالب

ورود

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

طبقه بندی موضوعی

  • تاريخ امروز: شنبه 29 خرداد 1400

تصاوير هواداران

شبکه های اجتماعی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز