به نام خداوند مهرآفرين

رسانه خبری استقلال ایرانم

مشاهده مطالب

 

 

استقلال ایرانم🌟🌟

 

اخبار تصویری

تبليغات

[-تبلیغات شما در رسانه خبری استقلال ایرانم -]

خبر روز

مجیدی ایران را ترک کرد/جابجایی ممددی با ملکی

 استقلال ایرانم  احبار روز استقلال  خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

مجیدی ایران را ترک کرد/جابجایی  ممددی با ملکی
استقلال ایرانم /

استقلال بدون تمرین مقابل نفت/ مجیدی ایران را ترک می‌کند

🔹اعتصاب بازیکنان استقلال برای امروز هم ادامه خواهد داشت و قرار نیست آنها تا زمان برطرف شدن مشکلات در تمرینات حضور پیدا کنند.

 

🔹در همین حال فرهاد مجیدی به دلیل انجام امور شخصی قرار است به امارات سفر کند و روز مسابقه به شاگردانش ملحق می‌شود.

 

احتمال تغییرات و جابجایی در مدیریت استقلال

 

🔹نارضایتی از مدیریت در باشگاه استقلال به اوج خود رسیده است و در آخرین تمرین آبی‌پوشان که در اعتراض به سیاست‌های مدیران این باشگاه کار به اعتصاب کشید، از مجیدی تا اکثر بازیکنان در این خصوص مصاحبه‌های تندی انجام دادند.

 

🔹حتی برخی از بازیکنان که قراردادشان با باشگاه رو به اتمام است تهدید کردند که با این مدیر عامل پای میز مذاکره نخواهند نشست.

 

🔹با توجه به شرایط موجود، شنیده می‌شود احتمالا در بین مدیران این باشگاه جابجایی‌هایی صورت می گیرد تا این موج نارضایتی تا حدودی از بین برود. گفته می‌شود ملکیان به جای مددی مدیرعامل آبی‌‌ها می‌شود و مددی نیز به عضویت هیات مدیره باشگاه در می‌آید.

🔰حضور حاشیه‌ساز معاون جدید در اردوی استقلالپیش از دربی حذفی

 استقلال ایرانم  احبار روز استقلال  نتایح بازیهای استقلال در لیگ و حذفی باشگاه‌های کشور  خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

🔰حضور حاشیه‌ساز معاون جدید در اردوی استقلالپیش از دربی حذفی
استقلال ایرانم /

🔹شب گذشته ناصر فریاد شیران، معاون اجرایی احمد مددی در اردوی استقلال حضور یافت و قصد سخنرانی برای بازیکنان داشت که با مخالفت فرهاد مجیدی همراه شد.


سرمربی تیم استقلال به فریادشیران گفته است که شما می‌خواهید درباره مسائلی با بازیکنان حرف بزنید که نیازی نیست در این ساعت‌ها درباره آن صحبت بشود. مخالفت فرهاد مجیدی با واکنش ناشایست معاون اجرایی باشگاه همراه بود. شنیده می‌شود که مجیدی در پاسخ به اعتراض فریادشیران که گفته بود حق قانونی من است که با بازیکنانم حرف بزنم، گفته است: پورحیدری و حجازی نمی‌گفتند تیم من که شما دو روزه آمدی و می‌گویی بازیکنانم!

رفتار حاشیه‌ساز معاون در ادامه، کار را به جایی می‌رساند که مجیدی دستور اخراج فریادشیران از اردو را می‌دهد.

 

مشخص نیست که معاون اجرایی باشگاه به چه دلیل بدون هماهنگی لازم در اردوی استقلال حاضر شده و چطور به خود اجازه داده است که بر سر بدیهیات فوتبال حرفه‌ای با سرمربی وارد مجادله و ایجاد حاشیه در شب حساس‌ترین مسابقه فصل بشود!

 

این موضوع بسیار مشکوک است و باید معلوم شود که این گونه شانتاژ‌ها توسط چه کسانی انجام می‌شود.

کد خبر: 846 کلمات کلیدی دربی96 ناصر فریاد شیران

یسته خبری استقلال ایرانم /رشید از استقلال میرود و قایدی میماند و چند خبر از نقل و انتقالات

 استقلال ایرانم  احبار روز استقلال  نقل و انتقالات باشگاه استقلال  خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

یسته خبری استقلال ایرانم /رشید از استقلال میرود و قایدی میماند و چند خبر از نقل و انتقالات
استقلال ایرانم /

بازیکنان چک قبول نکردند؛ حضور نافرجام مظلومی در تمرین استقلال 

🔹در شرایطی که قرار بود باشگاه استقلال تا پیش از دربی جام حذفی بخش قابل توجهی از بدهی معوقه خود به بازیکنان این تیم را پرداخت کند اما در فاصله ۴۸ ساعت مانده تا بازی حساس روز پنج‌شنبه به اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم استقلال اعلام شده است که به آنها چک داده خواهد شد و مبلغ تعیین شده هم با خواسته اعضای تیم تفاوت زیادی دارد.

پرویز مظلومی  

🔹پرویز مظلومی، عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال امشب بعد از پایان تمرین این تیم در کمپ انقلاب حاضر شد و این موضوع را به اطلاع اعضای تیم رساند اما با اعتراض بازیکنان تیم استقلال همراه بود و بازیکنان اعلام کرده‌اند این چک‌ها را دریافت نخواهند کرد و خاطره خوشی از چک‌های باشگاه استقلال ندارند./ورزش سه

یادی کنیم از مصوبات جلسه هشت صبح هیئت مدیره در روز اول کارشون 

🔹گابریل پین هرچه سریع تر اومد

🔹مطالبات بازیکنا پرداخت شد

🔹خریدای فصل بعدمونم مشخصه و توافق شده

 

🔹یعنی قشنگ خودشون رو اسکل وزیر  کردن 

 

#استقلال_ایرانم 

حضور مهدی قائدی در الغرافه منتفی شد

 

🔹باشگاه قطری با هدایت استراماچونی اسامی 4 بازیکن خارجی خود برای فصل بعد را اعلام کرد که در بین آنها قائدی وجود ندارد و به این ترتیب حضور او در این تیم منتفی شد.

 

🔹عدلان قدیوره از الجرایز، جا چول کو از کره جنوبی، هکتور مورنو از مکزیک و کانون از ساحل عاج 4 بازیکن خارجی الغرافه برای فصل بعد خواهند بود.

🔹برخی منابع از نهایی شدن انتقال رشید مظاهری به سپاهان خبر داده اند و عنوان داشته کار وی با سپاهان‌تمام شده است.

#استقلال_ایرانم 

🔵استراماچونی در اولین تصمیم خود ؛عدلان قدیوره هافبک الجزایری به همراه ویلفرد کانون ساحل عاجی، هکتور مورنو مکزیکی و کو جاچئول کره ای چهار بازیکن خارجی فصل گذشته الغرافه را کنار گذاشته تا با نظر خودش چهار بازیکن جدید خارجی که احتمالا دو تن از آنها آسیایی هستند را جذب نماید

 

🖍ژوائو ماریو، هافبک 28 ساله و پرتغالی سابق اینتر در انتقالی آزاد راهی بنفیکا شد.

 

🖌جفری شلوپ از لستر به کریستال پالاس پیوست.

 

🖍رادامل فالکائو و پدرو به زودی راهی لیگ ستارگان قطر خواهند شد.

 

سه گزینه احتمالی دولت برای وزارت ورزش و جوانان

 خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

سه گزینه احتمالی دولت برای وزارت ورزش و جوانان
استقلال ایرانم /

شنیده میشود حمید سجادی، محمد آخوندی و سیدعبدالله ارجائی سه گزینه‌ اصلی برای انتخاب وزیر ورزش دولت جدید هستند؛ البته در این بین از کیومرث هاشمی هم به عنوان یکی از گزینه ها نام برده میشود که به نظر میرسد چندان جدی نباشد

کد خبر: 839 کلمات کلیدی وزارت ورزش گزینه های جدید

جواب فریاد شیران به یحیی گل محمدی

 خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان مصاحبه بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان

جواب فریاد شیران به یحیی گل محمدی
استقلال ایرانم /

فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه #استقلال در پاسخ به گل‌محمدی: اتفاقات بازی با گل‌گهر چهره واقعی شما را نشان داد

🔸هوچی‌گری آن کاری است که شما با ادعای فوتبال حرفه‌ای انجام می‌دهید. اگر تا به امروز کسی از جانب باشگاه استقلال صحبتی نکرده، به حرمت رقابت و احترام دو طرفه دو باشگاه است، اما از این تاریخ به بعد اگر کسی علیه باشگاه استقلال صحبت کند، بنده تمام قد وارد عمل خواهم شد و اجازه نمی‌دهم از سکوت نجیبانه کادرفنی و مدیریت باشگاه استفاده شود.

🔸دلیل بیان این صحبت‌ها این است که رفتارهای زشت و زننده گل‌محمدی در دیدار گل‌گهر نادیده گرفته شد و حالا به خود اجازه می‌دهند صحبت های جدیدی را مطرح کنند. اتفاقات زشت و زننده‌ای که چهره واقعی آنها را نشان داد. البته نزدیک به هشت کارت قرمز و زرد در طول فصل گواهی دیگری برای این ادعا است و خود ایشان نیز به درستی اشاره کردند که امتیاز گرفتن در لیگ ایران با هوچی‌گری انجام می‌شود و احتمالا دلیل فاصله امتیازی دو تیم نیز همین موضوع است.

 

کد خبر: 831 کلمات کلیدی ‌ ناصر فریاد شیران معاون اجرایی

حرفهای رضا افتخاری مدیر عامل سابق استقلال که برای حوشایند ذل وزیر مصاحبه کرده است

 خبرورزشی  مدیران و معاونان ورزش ایران و جهان

حرفهای رضا افتخاری مدیر عامل سابق استقلال که برای حوشایند ذل وزیر مصاحبه کرده است
استقلال ایرانم /

رضا افتخاری مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: وزیر ورزش و جوانان طرفدار پرسپولیس است اما در دوره من نگاه یکسانی به هر دو تیم داشت.

 

اشک‌هایم در روز رفتنم از استقلال به خاطر پدرم بود نه جدایی از استقلال/ پشت «حیا کن؛ رها کن» تحریک برخی افراد بود/ وزیر طرفدار پرسپولیس است اما ...

 

استقلال_ایرانم 

رضا افتخاری درباره مشکلات این روزهای باشگاه استقلال گفت: زمانی که در استقلال حضور داشتم، کارهای زیربنایی اساسی انجام دادم، آن هم در شرایطی که باشگاه میلیاردها تومان بدهی داشت. استقلال را سیزدهم جدول تحویل گرفتیم و همان سال نایب قهرمان و فصل بعد قهرمان جام حذفی شدیم. بازیکنانی مثل مامه تیام، سرور جپاروف، اللهیار صیادمنش، پژمان منتظری، علی کریمی و ... در زمان مدیریت من به استقلال آمدند. آیا پس از رفتن من یک نفر پیدا شد که بگوید افتخاری پولم را نداد؟ یک طلبکار پس از من به باشگاه نرفت، چون نگذاشتیم بدهی‌ به باشگاه اضافه شود. در دو سال مدیریت بنده، مالیات‌ها به اداره دارایی پرداخت شد و مفاصا حساب گرفتیم. یک مدیر باید دیگر چه کار کند؟

 

کسانی که می‌خواستند به استقلال بیایند یک هفته دوام نیاوردند

 

وی افزود: همه دیدند کسانی که می‌خواستند به استقلال بیایند، یک هفته دوام نیاوردند و رفتند. با بحران بی‌پولی و در شرایطی که دولت نمی‌توانست یک ریال بدهد، کارهای خوبی انجام دادیم. وقتی یک مدیر ایثار می‌کند، باید از او حمایت شود. هوادار استقلال پشت من در نیامد در حالی که باید حمایت می‌کرد. وقتی این شرایط را دیدم گفتم نمی‌توانم ادامه دهم. قانون بازنشستگی برای شرکت‌های دولتی نیز آمده بود و استعفا کردم. وزیر ورزش و جوانان پس از دو ماه با استعفای من موافقت کرد. نزدیک به ۳۰ سال در ورزش بودم و هیچ‌کس رزومه من را ندارد! رئیس هیئت ورزش دو استان، دبیرکلی فدراسیون فوتبال، نایب رئیسی و ... از جمله پست‌های من بود و با رزومه به باشگاه استقلال آمده بودم. به دنبال سر و سامان دادن به باشگاه بودیم که با بی‌مهری مواجه شدیم

 

در خیابان از من به خاطر کارهایم در استقلال تشکر می‌کنند

احتمالا پرسپولیسی ها از تو تشکر میکنند

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با دفاع از عملکرد خود تصریح کرد: پس از رفتن ما از استقلال جَوی درست کردند که باعث و بانی جدایی تیام و جپاروف بوده‌ایم، در صورتی که یک ماه از قرارداد تیام مانده بود و جپاروف هم قرارداد داشت. مدیرعاملِ بعد از من با این بازیکنان مذاکره کرد، اما به دلیل شرایط مالی باشگاه نتوانست آنها را نگه دارد. این مسائل باعث شد که برخلاف میل باطنی تصمیم به کناره‌گیری بگیرم. پس از من ۵ مدیرعامل آمد و ۵،۶ مربی عوض شد، چه اتفاقی افتاد؟ وضعیت بدتر نشد؟ یک بازیکن بیاید و بگوید افتخاری پولم را نداد. در زمان من، با خارجی‌ها تسویه حساب شد. یک مدیر باید چه کار کند؟ افراد فهیم می‌دانستند من چه کار کرده‌ام و در خیابان از من کلی تشکر می‌کردند. به آنها می‌گفتم کاری نکردم و وظیفه‌ام را انجام دادم و نیازی به تشکر نیست. برخی‌ها فکر می‌کردند با رفتن من، شرایط استقلال ایده‌آل می‌شود، اما وقتی بیرون آمدم گفتند که خدا پدر فلانی را بیامرزد. زمان من بازیکنی نبود بگوید پول ناهار یا زمین تمرین نداریم. به خیلی از مسائل هم نمی‌خواهم ورود کنم. اگر یک بازیکن یا مربی در دوره من بگوید افتخاری پولم را نداد، از ایران می‌روم.

 

هواداران استقلال با یک باخت مقابل وزارت ورزش و باشگاه تجمع می‌

افتخاری یادآور شد: قانون اجازه کمک وزارت به باشگاه دولتی را نمی‌دهد. بار مسئولیت روی دوش مدیرعامل و هیئت مدیره خواهد بود. کسی هم که دستش خالی باشد، نمی‌تواند کار کند. مدیریت باید ثبات داشته باشد. اگر مدیری حتی یک سال خرابکاری کرد، تجربه پیدا می‌کند و می‌تواند سوار کار شود. هواداران استقلال با یک باخت یا جابه‌جایی بازیکن مقابل وزارت ورزش و باشگاه تجمع می‌کردند. این مسئله باعث می‌شد وزارت در تصمیم‌گیری‌هایش دچار مشکل شود. پیش خودشان تصور می‌کردند اگر مدیر دیگری بیاید، شاید شرایط بهتر می‌شود، اما می‌بینیم مشکل سرجایش باقی مانده است

 

 

پس از جدایی ابراهیمی قشقرق به پا

افتخاری با اشاره به جدایی امید ابراهیمی از استقلال در زمان مدیریت او عنوان کرد: زمانی که ابراهیمی قصد رفتن به قطر را داشت به من گفت سال‌های آخر فوتبالم است و می‌خواهم برای تأمین زندگی‌ام به قطر بروم. وقتی این صحبت‌ها را انجام داد، گفتم نمی‌توانم به زور بازیکن را نگه دارم و سراغ علی کریمی رفتم. پس از این اتفاق، در فضای مجازی قشقرقی به پا شد که چرا اجازه دادیم ابراهیمی برود، در صورتی که چند بازیکن از پرسپولیس جدا شده بودند و اتفاقی نیفتاد. هواداران رقیب حمله نکردند که چرا فلان بازیکن رفت. چند بازیکن خوب آوردم، اما طاقت هواداران کم بود. وقتی این شرایط را دیدم، نتیجه گرفتم مقدور نیست که ادامه دهیم. اشک‌های من در آخرین روزهای رفتنم از استقلال به خاطر پدرم بود نه جدایی از این باشگاه. پدرم آدم بزرگی بود. 

 

من تیام را شناسایی کردم

مدیرعامل پیشین استقلال در رابطه با اینکه برخی معاونان سابق او از جمله پندار توفیقی مدعی هستند تیام را به واسطه حضور خودشان جذب کردند، گفت: من تیام را شناسایی کردم. پس از اینکه فیلم بازی‌های او را دیدم، با وینفرد شفر جلسه گذاشتم، اما او چهار بازیکن دیگری را معرفی کرد که قبول نکردم. به آنها گفتم بازیکنی که در یوونتوس و چین بازی کرده، تفاوت زیادی با بازیکنان معرفی شده آنها دارد. تا روز آخر برای درخواست شفر مقاومت کردم و زمانی که دیدند کوتاه نمی‌آیم خودشان با مدیربرنامه تیام هماهنگ کردند. روز آخر توفیقی را به فرودگاه امام خمینی (ره) فرستادم و گفتم همان جا با او قرارداد ببندد. پس از اینکه تیام گل‌های زیادی زد، شفر نزد من آمد و گفت اصرار شما برای آمدن تیام باعث شد در لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم و نتایج خوبی بگیریم. من این تجربه را داشتم که بفهمم تیام در سطح اروپا است نه آسیا.

افتخاری افزود: این اخلاق را ندارم که از خودم تعریف کنم، اما از بازیکنان و مربیان زمان مدیریتم سؤال کنید که چقدر با آنها شفاف بودم و وعده‌های توخالی ندادم. برای آخرین بازی استقلال در آسیا، بازیکنان را در زمین تمرین صنایع دفاع جمع کردم. به آنها گفتم این همه زحمت کشیده‌اید و یک یا علی (ع) بگویید و قهرمان آسیا می‌شوید. به خاطر هواداران از استقلال جدا نشوید، اما چند نفر آنها گوش ندادند و رفتند. تلاشم را کردم که بمانند، ولی نشد. هواداران هم از دست ما ناراحت شد، در صورتی که نمی‌توانستیم بازیکنی را به زور نگه داریم. 

 

شفر را با دلار سه هزار تومانی آوردم

وی در پاسخ به این سؤال که آیا زمان به عقب بازگردد، باز هم وینفرد شفر را مربی استقلال انتخاب می‌کند یا نه، گفت: زمانی که شفر را انتخاب کردم، رزومه خوبی داشت. او با تیم ملی کامرون به مقام چهارمی جام جهانی رسیده و با جامائیکا قهرمان آمریکای لاتین شده بود. از آسیا هم شناخت خوبی داشت. زمانی که به استقلال آمد، دلار سه هزار و پانصد تومان و قراردادش ۳۵۰ هزار دلار. به او گفتم با استقلال مطرح می‌شوی و می‌توانی به تیم‌های خوب بروی که همین هم شد. قرارداد بعدی او همراه با دستیارانش ۸۰۰ هزار دلار شد. دلار گران شد و هواداران هم فشار می‌آوردند که قرارداد شفر تمدید شود. او نیز از این فضا به خوبی استفاده کرد.

دوست نداشتم یکی دو بازیکن مدنظر منصوریان را بگیرم

 

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد اینکه از انجام چه کاری در این باشگاه پشیمان است، گفت: دوست ندارم نامی ببرم، اما علیرضا منصوریان دست روی یکی دو بازیکن گذاشت که دلم نمی‌خواست آنها را بیاورم. با این حال گفتم اگر تیم نتیجه نگیرد، می‌گویند مدیرعامل نگذاشت. شفر اما، هر بازیکنی را می‌خواست، مقاومت می‌کردم. به او گفتم بازیکن بالای ۳۰ سال نمی‌گیرم. با بازیکنی که بین ۲۵ تا ۳۰ سال سن دارد، قرارداد یک ساله و با زیر ۲۵ سال دو ساله و زیر ۲۰ سال پنج ساله می‌بندم.

مجری برنامه نود به حرفم خندید

​​​​​​افتخاری در رابطه با بهترین اقدامش برای باشگاه استقلال گفت: بهترین کارم قرارداد با یکی از اپراتورهای تلفن همراه برای حل مشکل مالی استقلال بود. باید یک نکته‌ای را بگویم. حواشی بیرون از باشگاه،‌ هم ما را درگیر می‌کرد و هم به تیم لطمه می‌زد. یکسری‌ها توقع داشتند در استقلال باشند، اما شرایط طوری بود که نمی‌توانستیم از آنها استفاده کنیم. بیرون از استقلال علیه ما جو درست می‌کردند. یکبار می‌گفتند افتخاری فوتسال را خراب کرد، در صورتی که فوتسال بهترین نتایج را گرفت. تیم ملی فوتسال دوبار قهرمان آسیا و برای اولین بار سوم جهان شد و برزیل را شکست داد. دو ساختمان برای فوتسال خریدم که در خواب‌ هم نمی‌دیدند. در برنامه نود حضور داشتم و دیدم کلیپی علیه من در زمان مدیریتم در فوتسال پخش کردند. به مجری برنامه گفتم اگر دوبار قهرمان آسیا شدیم و یکبار هم سوم جهان، پس من ضعیف عمل کرده‌ام که خودش خنده‌اش گرفت. به او گفتم چه کسی این کلیپ را پخش کرده است؟ یک مقدار انصاف داشته باشی

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با تعریف‌هایی که از خود انجام داده، انتقادی هم به عملکردش در استقلال دارد یا نه، گفت: یک انتقاد دارم و اینکه گزارش عملکردم را به هواداران گزارش ندادم. فکر می‌کردم آنها می‌بینند و می‌فهمند. باید می‌گفتم چه کارهایی در استقلال انجام داده‌ام. 

شعارهای «حیا کن، رها کن» تحریک برخی افراد بود

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در واکنش به اینکه اگر از عملکردش دفاع می‌کند، چرا هواداران در ورزشگاه‌ها شعار «حیا کن، رها کن»، سر می‌دادند، یادآور شد: این شعارها از طرف کسانی بود که نقشه کشیده بودند. پشت شعارهای حیا کن، رها کن، تحریک برخی افراد بود. نمی‌دانم بازی با سپاهان بود یا ذوب‌آهن که با سه گل جلو بودیم، علیه من شعار حیا کن، رها کن سر دادند. معلوم بود که پشت این شعارها چه چیزهایی وجود دارد. نمی‌خواهم اسم ببرم، اما همان‌هایی که این شرایط را ایجاد کردند کسانی بودند که یک هفته در باشگاه دوام نیاوردند. برای بسیاری از افراد، خیلی چیزها روشن شد.

در زمان من دو بار پرسپولیس را بردیم

افتخاری ادامه داد: هیچ چیزی برای استقلال کم نگذاشتم و از زندگی خودم برای استقلال گذشتم. در دیدار با ذوب‌آهن آسیا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم تا دندان مسلح امیر قلعه‌نویی، کدام تیم می‌توانست آن نمایش را داشته باشد؟ در زمان من، دو بار دربی را بردیم، پس از من استقلال چند بار توانست در دربی پیروز شود؟ اگر اشتباه نکنم فقط یک بار پیروز شد که در ضربات پنالتی بود و پرسپولیس به خاطر قهرمانی در لیگ برتر انگیزه نداشت! زمانی پرسپولیس را می‌بردیم که بازیکنانی چون مهدی طارمی، سروش رفیعی، وحید امیری و ... ملی‌پوش بودند. 

 

افتخاری در مورد اینکه هواداران استقلال اعتقاد دارند وزیر ورزش از پرسپولیس حمایت می‌کند، گفت: این موضوع را قبول ندارم. مسعود سلطانی‌فر، طرفدار پرسپولیس است، اما در زمان من، به هر دو تیم با یک چشم نگاه می‌کرد. زمانی که با شفر در حال مذکره بودیم، هر نیم ساعت با او صحبت می‌کردم و خواسته‌های سرمربی آلمانی را می‌گفتم و او راهنمایی می‌کرد. وزیر ورزش دوست داشت یک مربی خوب به استقلال بیاید و گفت شفر رزومه خوبی دارد و این مربی را بیاورید. اگر وزیر قصد حمایت از پرسپولیس را داشت، موافقت نمی‌کرد که شفر بیاید. 

 

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص اینکه برخلاف نظر او، شفر هم مصاحبه‌هایی انجام داده و مدعی شده وزارت ورزش از پرسپولیس حمایت می‌کرد، گفت: حمایت از چه ناحیه‌ای بود؟ پرسپولیس حمایت افرادی مثل هدایتی، سیاسی، رویانیان و ... را داشت که خرج می‌کردند. در استقلال از این خبرها نبود. 

صیادمنش را من شکار کردم

 

وی عنوان کرد: یک روز پندار توفیقی، مسئول نقل‌وانتقالات پیشین استقلال همراه پژمان منتظری به منزلم آمد. با هم صحبت کردیم و گفتم اینجا قطر نیست. بیشترین پولی که می‌دهیم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است، اما حاضرم به تو دو میلیارد بدهم. منتظری درخواست کرد که ۲۰۰ میلیون تومان دیگر به قراردادش اضافه شود. توفیقی مخالف بود، اما به او گفتم تو «مو می‌بینی و من پیچش مو». می‌دانستم با حضور منتظری در جام جهانی ۸۰۰ هزار دلار از فیفا به استقلال می‌رسد و حضور او در استقلال رایگان تمام می‌شود. امثال صیادمنش را من شکار کردم. در مورد مهدی قایدی یک روز با امیرحسین پیروانی در تیم‌های پایه ملی صحبت کردم و گفتم بازیکن خوب جوان می‌خواهم. او هم گفت بهترین بازیکن قایدی است. متوجه شدیم او در بوشهر زندگی می‌کند. توفیقی زرنگی کرد و به منزل پدر و مادر قایدی رفت و آنها را برای پیوستن این بازیکن به استقلال راضی کرد. تیم‌های دیگر هم دنبال قایدی بودند. .

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در پایان در رابطه با اختلاف پیش آمده بین فرهاد مجیدی و احمد مددی، مدیرعامل استقلال گفت: در این مدت باقیمانده به پایان دولت هیچ اتفاقی نمی‌افتد و باید دید در دولت بعدی سیاست چه خواهد بود.

کد خبر: 809 کلمات کلیدی افتخاری

بازیهاونتایج فوتبال

جستجو

طبقه بندی موضوعی

آخرين مطالب

ثبت نام

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

بایگانی

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس http://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت


پیشنهلدی هواداران