به نام خداوند مهرآفرين

رسانه خبری استقلال ایرانم

مشاهده مطالب

 

 

استقلال ایرانم🌟🌟

 

اخبار تصویری

تبليغات

[-تبلیغات شما در رسانه خبری استقلال ایرانم -]

خبر روز

نشست خبری فرهاد مجیدی بعداز بازی با تراکتور

 استقلال ایرانم  نشست خبری مربیان استقلال

نشست خبری فرهاد مجیدی بعداز بازی با تراکتور
استقلال ایرانم /

اگر شهامت عذر‌خواهی ندارند چرا در تلویزیون با شعور مردم بازی می‌کنند؟!

 

🔹فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و تراکتور اظهار داشت: در کل بازی چندان زیبا و دلچسبی نبود چون تراکتور در لایه‌های تدافعی کار می‌کرد و امکان بازی زیبا برای استقلال وجود نداشت.

 

🔹خواهش می‌کنم اصلا در مورد داوری صحبت نکنید. تیم ما، هوادارانش و بازیکنان همه نسبت به داوری آلرژی پیدا کردند.

 

🔹اگر شهامت عذر‌خواهی ندارند چرا در تلویزیون با شعور مردم بازی می‌کنند. من کنار خط بودم و دیدم که کمک داور آفساید مطهری را در بازی قبل گرفت اما چرا خودتان را توجیه می‌کنید. داور اشتباه کرده و من در کنفرانس گفتم که بزرگترین داوران دنیا هم اشتباه می‌کنند، حتی به بازیکنانم گفتم یک نفر از آنها حق ندارد در مورد داوری مصاحبه کند ولی آقای افشاریان چرا توجیه می‌کنید و دروغ پشت دروغ می‌گویید؟

 

🔹 ناراحتی من از این است که چرا این اشتباهات فقط برای استقلال است و برای تیم‌های دیگر اتفاق نمی‌افتد. همین امروز، صحنه گلی که دریافت کردیم را ببینید،اگر خطا بود دیگر مربیگری نمی‌کنم.

 

فرهاد مجیدی: دادن پاداش حداقل کاری است که می‌توانم برای بازیکنان انجام دهم

 

🔹یک موج تنهایی و بی‌صاحبی ما را فرا گرفته؛ هر حرفی می‌زنیم می‌گویند بگذارید دولت تمام شود.

 

🔹وقتی حرف می‌زنیم دستگاه‌های نظارتی زنگ می‌زنند که صحبت نکن.

 

🔹با انتخاب آدم‌های بی‌صلاحیت و رفقایتان، استقلال را ده سال عقب انداختید.

کد خبر: 814 کلمات کلیدی نشست خبری هفته 26 استقلال تراکتور

مصطفوی :شاید از بازیکنان امید خود استفاده کنیم.

 استقلال ایرانم  نشست خبری مربیان استقلال

مصطفوی :شاید از بازیکنان امید خود استفاده کنیم.
استقلال ایرانم /

مربی استقلال گفت: برای دیدار برابر پدیده یک لشکر غایب داریم

🔹 صالح مصطفوی که به جای فرهاد مجیدی در نشست خبری آنلاین قبل از دیدار استقلال برابر پدیده مشهد حاضر شده بود، گفت: فردا یک دیدارع قب افتاده را مقابل پدیده برگزار خواهیم کرد. دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند و کاملا با عملکرد همدیگر آشنا هستند. متاسفانه ۲۰ روز فرصت کار و آماده سازی داریم اما بنا به دلایل مختلف این شرایط برای ما بوجود نیامد و نتوانستیم تمرین خوبی را برگزار کنیم.

🔹مربی استقلال تاکید کرد: اگر راجع به شرایط موجود در باشگاه صحبت کنیم به مذاق آقایان خوش نمی آید و به گفته مجیدی آچمز می شویم. اتفاق ویژه ای نمی افتد. قرار بود مشکلات حل شود اما اگر بخواهیم راجع به آن صحبت کنیم دوباره اسیر حاشیه می شویم؛ هم از جانب دوست و هم از جانب دشمن. در شرایطی قرار گرفته ایم که باشگاه روزهای سختی را سپری می کند. ما در بدترین دوران در حال کار هستیم. بازیکنان با شرایط سخت تلاش می کنند تا تمرکز پیدا کرده تا فردا بتوانیم درخور شأن استقلال بازی کنیم. بازیکنان ما در شرایط خوبی نیستند. نمی دانم اگر من جای مرادمند بودم چطور می توانستم تمرکز کنم.

وی افزود: شرایط برای استقلال روز به روز بدتر می شود. عده ای نمی خواهند این تیم موفق باشد اما بازیکنان ما تلاششان را می کنند ولی امیدوارم به خاطر نام استقلال شرایطی بوجود بیاید که در شأن پیراهن آبی باشد و اجازه بدهند که استقلال کارش را ادامه بدهد.

 

مربی استقلال در خصوص کادر فنی و تیم پدیده مشهد هم گفت: عزیزان و بزرگوارانی که سالها در استقلال بوده اند حالا در شهر خودرو در حال فعالیت هستند. احترام ویژه ای برای آنها قائل هستیم و شناخت خوبی هم از آنان داریم و در حد توانمان به مصاف این تیم خواهیم رفت و با وجود همه مشکلاتی که برای ما بوجود آمده است می خواهیم نمایش قابل قبولی مقابل شهر خودرو داشته باشیم.

 

وی در مورد عدم جذب امین قاسمی نژاد گفت: باشگاه هر چه تلاش کرد نتوانست این بازیکن را جذب کند. او مورد نظر کادر فنی ما بود ولی قسمت نبود پیراهن آبی را برتن کند. او حالا بازیکن شهر خودرو است و مطمئن به همراه دیگر بازیکنان این تیم تلاش می کند تا مقابل ما بازی قابل قبولی ارائه کند.

 

مصطفوی در مورد مصدومین و محرومین استقلال برای این دیدار گفت: یک لشکر محروم و مصدوم داریم و به همین دلیل از چند بازیکن امید دعوت کردیم تا با بزرگسالان تمرین کند که شاید از آنها استفاده کنیم.

 

مربی استقلال افزود: دیاباته به دلیل صادر نشدن ویزایش نتوانست بیاید. میلیچ، اسماعیلی، موسوی و شجاعیان مصدومان ما هستند که به این بازی نخواهند رسید. بنابراین ما برای این دیدار نفرات زیادی را در اختیار نخواهیم داشت ولی تلاش می کنیم که بتوانیم برنده این بازی باشیم.

 

مربی استقلال در پایان خاطرنشان کرد: آرزو می کنم این شرایط که به باشگاه استقلال تحمیل شده بر روی نتایج تیم تاثیرگذار نباشد تا استقلال بتواند به آنچه که مورد نظرش است دست یابد

کد خبر: 752 کلمات کلیدی نشست خبری استقلال _پدیده

اظهارات فرهاد مجیدی درباره شرایط اسفناک باشگاه استقلال

 استقلال ایرانم  احبار روز استقلال  نشست خبری مربیان استقلال

اظهارات فرهاد مجیدی درباره شرایط اسفناک باشگاه استقلال
استقلال ایرانم /

در جلسه هیات مدیره هفته قبل تصمیمات خوبی گرفته شد اما در عمل تاکنون هیچکدام اجرا نشده است. ظاهرا در استقلال مدیرعامل مسئول اجرای مصوبات هیات مدیره نیست و فقط مجری اوامر وزارت ورزش است.

🔸سر تا پای این باشگاه را نابلدی و ناتوانی فرا گرفته اما هیچ مسؤولی به فکر نیست. خجالت هم نمی‌کشند. 

🔸برای یک ام آر آی ساده که هزینه‌اش به یک میلیون تومان هم نمی‌رسد، مدیریت خبر می‌دهد که پول ندارد. 

🔸فرشید اسماعیلی از ابتدای فصل تا الان درصد کمی دریافتی داشته و به باشگاه اخطار رسمی داده و می‌گوید مشکلات زیادی دارد و نمی‌تواند تمرین کند. رشید مظاهری به دلیل همین مسائل شرایط مناسبی ندارد. مرادمند به دلیل بدقولی باشگاه چکش برگشت خورده و نگران است که سر تمرین بازداشتش کنند. 

🔸برای بازی شهرخودرو هتل آکادمی پذیرای ما نیست، چون بدهکاریم. دیاباته هنوز نیامده و اخبارش را حتما شنیدید. یعنی قرار بود سه هفته تمرین خوب کنیم اما آنقدر بحران و مشکل وجود داشته که حد ندارد. بعضی مشکلات را هم نمی‌توانم بگویم، چون خجالت‌آور است. با این وجود با بازیکنان صحبت کردم و آنها فقط به خاطر هواداران استقلال و لطفی که به من دارند، در حال تحمل این شرایط خیلی سخت هستند.

🔸برای قرارداد دستیار ایتالیایی به من می‌گویند باید بندی در قراردادش باشد که حق شکایت به دادگاه کاس را نداشته باشد! یعنی از همین روز اول به طرف مقابل پالس می‌دهند که پولت را نمی‌دهیم و حق شکایتم نداری! خب چرا خیالشان را راحت نمی‌کنند و یک کلام نمی‌گویند که نمی‌خواهیم این کار را انجام بدهیم؟ 

🔸این همه مصیبت در باشگاه وجود دارد و آقای مددی عین خیالش نیست و فقط منتظر دستور بالادستی‌هاست! آقای علی‌نژاد، چرا دست از سر استقلال برنمیداری؟ قبلا هم گفته‌ام آقایان مآموریت داشته‌اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنند. بی تعارف باید بگویم که پشت این مشکلات توطئه‌هایی وجود دارد و عمدا می‌خواهند شرایط روز به روز بدتر شود. 

🔸نقشه آقایان این است که آنقدر معطل ‌کنند تا بازی‌ها شروع شود و نتیجه این شرایط اسفناک در نتایج بازیها مشخص شود و آن موقع با کمک باندهای مخرب می‌خواهند آدرس انحرافی بدهند و من و شاگردانم را قربانی این همه بی‌کفایتی بکنند. 

🔸وقتی نمی‌توانید یا بلد نیستید، چرا صندلی مدیریت استقلال را رها نمی‌کنید؟ استقلال برای شما چه دارد که حاضرید همه این اعتراض‌ها را تحمل کنید و بمانید؟! واقعا همه ما را در شرایط آچمز قرار دادند. مدیری که حاضر نیست برای یک میلیون تومان دست به جیب شود، چرا باید مدیر استقلال باشد؟ چرا باید آبروی همه ما در گروگان این افراد باشد؟

🔹 دز تمرینات بعد از ظهر امروز چه گذشت

شعار هواداران علیه مددی در تمرین امروز #استقلال/خبری از قایدی نشد

 

🔸تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که حدود 100 نفر از طرفداران این تیم با حضور در محل تمرین آبی پوشان علیه مدیرعامل این باشگاه موضوع گیری کردند.این تعداد از هواداران استقلال بارها علیه احمد مددی شعار داده و خواستار جدایی وی از این باشگاه شدند.

🔸همچنین مهدی قایدی که بعد از پایان بازی های تیم ملی راهی امارات شده است در تمرین امروز حضور پیدا نکرد، پیش از این گفته می شد قایدی در تمرین امروز حضور پیدا می کند اما وی در تمرین تیمش حضور پیدا نکرد.

🔸شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان در تمرین امروز این تیم حضور نداشتند.

کد خبر: 744 کلمات کلیدی نشست خبری استقلال _پدیده

صالح مصطفوی مربی استقلال :قوانین داوری در ایران جور دیگریست

 استقلال ایرانم  نشست خبری مربیان استقلال

صالح مصطفوی مربی استقلال :قوانین داوری در ایران جور دیگریست
استقلال ایرانم /

 صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با نفت آبادان گفت: تیم ما از ابتدا سوار و مسلط بود و با تدابیر آقای مجیدی تیم بازی را کنترل کرد و توانست موقعیت های زیادی خلق کند. قوانینی که ما از فوتبال می شناسیم با قوانینی که آقایان داور اجرا می کنند متفاوت است. مگر می شود سه مرتبه در یک مسابقه، موقعیت منتج به گل را برای ما اشتباه کنند؟ مگر می شود در همه بازی ها این اتفاق رخ بدهد. آقایان اگر می خواهند جام را به تیم دیگری بدهند، این کار را انجام دهند تا ما برای تفریح و سلامتی بازی کنیم. اگر حرفی بزنیم نیز ما را محروم می کنند و جریمه سنگین در نظر می گیرند. مگر می شود پنالتی واضح ما را نگیرند و بازیکن ما را محروم کنند؟ موقعیت صد در صد گل ما را آوانتاژ ندادند. آن چیزی که ما می دانیم این است که کارت زرد و قرمز را می توان بعد از موقعیت داد.

🔹وی افزود: گل صد در صد درست ما را نیز آفساید گرفته اند. مگر این تیم هوادار ندارد؟ چند بازی این اتفاق رخ داده است؟ مگر کادرفنی ما زحمت نمی کشند و انسان نیستند؟ تا چه اندازه نا عدالتی و نابرابری؟ آقایان داور شما تا چه زمانی می خواهید بدون عدالت قضاوت کنید. سر تیم ما را هر بازی در زمین می برند و ما می گوییم قشنگ بازی کردیم و موقعیت خلق کردیم اما نمی شود سه بازی متوالی این اتفاق رخ بدهد و در یک مسابقه سه اتفاق رخ دهد. این ماجرا تا کی ادامه دارد؟ با تیم ما مشکل دارید؟ روند به شکلی است که گویا یک برنامه است. نمی توانیم فنی صحبت کنیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و از تک تک بازیکنان برای زحمتی که در این شرایط آب و هوایی انجام دادند، تشکر می کنیم اما برای این داوری ها متاسفیم.

🔹مربی استقلال در واکنش به این سوال که هر دو نیمکت به داوری اعتراض داشتند و تغییرات ترکیب دو تیم، اضافه کرد: راجع به ترکیب آقای مجیدی تصمیم می گیرد. ما میلیچ و نادری را در سمت چپ داریم که هر دو کارآمد و توانا هستند.

🔹مصطفوی در ادامه درباره تفاوت در برنامه ریزی لیگ، بیان کرد: با شما موافق هستم و فدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را به ما تحمیل کرده است. 6 بازی در 3 روز انجام دادیم و شرایط مسابقات را دیده اید و می توانستند به شکل دیگری مسابقات را برگزار کنند. این برنامه ریزی باعث شد تا تیم ما خسته باشد و کیفیت بازیکنان افت کند اما یک سری مسابقات از شرایط دور بودند و کیفیت بازی ها افت کرده است. وقتی اجبار است که تیم ملی باید 4 روز یک بار در بحرین بازی کند، نمی شود برای تیم ها بازی گذاشت.

🔹وی در بخش بعدی صحبت های خود با اشاره به ۳ بر صفر شدن بازی سایپا و پیکان و لزوم احقاق حقوق استقلال، تصریح کرد: بعد از دیدار پرسپولیس و سپاهان، کمیته انضباطی جلسه ای برگزار نکرد. در بازی ما و پیکان، پیکان در 4 نوبت تعویض کرد اما در بازی با سایپا 6 تعویض کرد. بازی سایپا سه بر صفر شد اما بازی ما هیچ اتفاقی رخ نداد. قرار نیست حق ما داده شود و این موضوع در تمامی تصمیمات فدراسیون وجود دارد. غیر از تاسف چیز دیگری نمی توانم بگویم. امیدوارم در این مورد رویه برای تیم ما متفاوت نباشد.

 

کد خبر: 567 کلمات کلیدی صالح مصطفوی

انتقاد تند فرهاد مجیدی از مشاور سلطانی‌فر و رئیس ایفمارک: هرچه سکوت می‌کنیم فایده ندارد

 استقلال ایرانم  احبار روز استقلال  نشست خبری مربیان استقلال

انتقاد تند فرهاد مجیدی از مشاور سلطانی‌فر و رئیس ایفمارک: هرچه سکوت می‌کنیم فایده ندارد
استقلال ایرانم /

انتقاد تند فرهاد مجیدی از مشاور سلطانی‌فر و رئیس ایفمارک: هرچه سکوت می‌کنیم فایده ندارد

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با #پرسپولیس شرکت کرد که گزیده ای  از آنرا میخوانید/

🔹برخلاف پرسپولیس که با تفکرات گل‌محمدی بسته شده ولی #استقلال 2 سال است که با تفکرات مربی بسته نمی‌شود

🔹 در یک پست 5 بازیکن خوب داریم ولی در پستی دیگر با محدودیت روبرو هستیم.

🔹 ترجیح می دهم در مورد تیم حریف و بازیکنانش صحبت نکنم.

🔹 هراتیان نمی گذارد پزشک ما روی نیمکت بنشیند، 

🔹دکتر آبادی با هزینه شخصی، 30 هزار یورو دارو به عربستان آورد و استقلال را از نظر ریکاوری و پزشکی نجات داد

 

🔹محمد مبین چه کاره است که نمی‌گذارد ما در رسانه باشگاه تغییرات ایجاد کنیم؟ 

🔹مبین چه کاره است که در مورد مسائل #استقلال نظر می دهد؟/2 تغییر داشتیم، از وزارت ورزش پدر ما را درآوردند

 

🔹خانم زهره هراتیان که هیچ، من به بزرگتر از او هم اجازه نمی‌دهم درمورد تیمم نظر بدهد.

 

🔹پزشک مدنظر ایفمارک که در استقلال بود، بسیار ضعیف کار کرد و او را برکنار کردیم. 

 

🔹به دکتر آبادی که مجوز AFC را دارد و در لیگ قهرمانان حاضر بود، اجازه نمی‌دهند روی نیمکت بنشیند

چون پزشکی که هراتیان به باشگاه  معرفی کرده بود رو اخراج کردم

کد خبر: 477 کلمات کلیدی نشست خبری دربی 95

زمان نشست خبری گل محمدی و مجیدی اعلام شد

 استقلال ایرانم  نشست خبری مربیان استقلال  خبرورزشی  دربی تهران

زمان نشست خبری گل محمدی و مجیدی اعلام شد
استقلال ایرانم /

🔸پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

🔸ساعت ۱۴ یحیی گل محمدی سرمربی پیروزی

 

🔹ساعت ۱۵ فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال

 

 

 

 

مسابقه دو تیم ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

کد خبر: 469 کلمات کلیدی نشست خبری درب

بازیهاونتایج فوتبال

جستجو

طبقه بندی موضوعی

آخرين مطالب

ثبت نام

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

بایگانی

تبادل لينک هوشمند

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان Esteghlaliranam.ir وآدرس http://esteghlaliranam.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت قرار میگیرد💙

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

پيوندها

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سايت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت آخرین مطالب سایت را براحتی در ایمیلتان دریافت نمایید


تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

امکانات سايت


پیشنهلدی هواداران